Lotrinský hotel

Tento impozantní hotel v srdci jižní Moravy Vás okouzlí svým osobitým designem, zážitkovou gastronomií, degustací lahodných vín z Modrých hor a útulnými pokoji, kde zažijete dokonalý relax. Budova hotelu byla dostavěna v roce 1780 a sloužila jako kontribuční sýpka, do které byly odváděny naturální dávky z velkopavlovického panství. Hotel je nyní po rozsáhlé rekonstrukci, neboť v roce 1993 kompletně shořela střecha sýpky o rozloze 1400 m2. Sýpka od počátku nese jméno císaře Františka Lotrinského, manžela české a uherské královny Marie Terezie. 

Hotelu se staráme o účty na sociálních sítích, vytváříme reklamní kampaně pro oslovení širokého okruhu uživatelů se zájmem o krásná místa, gastronomii a víno. Vyhledáváme a domlouváme spolupráce s relevantními Influencer stránkami na síti Instagram pro ještě vyšší povědomí. 

Lotrinsky22
Bobyyyyy

Hotel Cosmopolitan Bobycentrum Brno

Rozsáhlý hotelový komplex poblíž centra města Brna nabízí velkorysé prostory pro pořádání kongresů a kulturních akcí, zrekonstruované pokoje, Sky Lounge Bar v 9. patře hotelu, wellness, grilování na letní zahrádce a mnoho dalších služeb.

Hotelu se staráme o správu účtů na sociálních sítích a vytváříme reklamní kampaně pro zvýšení klientely hotelu.

Bistro U mostu

Nově zrekonstruované bistro nabízí hostům čerstvé domácí dezerty, italskou kávu, francouzské palačinky, cocktail bar a příjemné posezení s krásným výhledem na vranovskou přehradu. Pořádají se zde hudební večery, kde zažijete úžasnou atmosféru. 

Podniku se staráme o účty na sociálních sítích a vytváříme reklamní kampaně na hudební akce i nabízené služby a produkty bistra. Podnik je také v rámci Influencer marketingu často zveřejňován na našem lokálním médiu „Kam ve Znojmě a okolí. „

Bistroooo
Bowlingggg

Bowling Restaurant

Bowlingová restaurace nabízí kromě široké nabídky grilovaných specialit a točených piv, také domácí dezerty, příjemné posezení na letní zahrádce, denní menu, ideální místo pro pořádání firemních akcí či narozeninových oslav. Najdete zde čtyři profesionální dráhy Brunswick, kde si užijete spoustu zábavy se svými přáteli či rodinou. Nedaleko restaurace se nachází pivnice s rozsáhlou zahrádkou, kde se během letních měsíců pořádají koncerty pod širým nebem. 

Bowling Restaurantu se staráme o správu účtů na sociálních sítích a pomocí místního Influencer marketingu na účtu „Kam ve Znojmě“ zvyšujeme povědomí o restauraci a nabízených službách.

Realitní kancelář – Menorca

Během letní pracovní stáže na španělské Menorce, se nám podařilo domluvit spolupráci s místní realitní kanceláří, která prodává luxusní nemovitosti po celém ostrově. 

Pro realitní kancelář jsme vytvořili mnoho webových stránek pro jednotlivé nemovitosti, na které byly posléze vytvořeny reklamní kampaně skrze sociální sítě pro oslovení širokého okruhu uživatelů. Díky síti Facebook byly reklamní kampaně zacíleny na movitější klienty a nemovitosti se tak mohou dostat do povědomí těm správným uživatelům. Dále byl vytvořen Instagram účet, kde nabízené nemovitosti propagujeme také pomocí efektivního Influencer marketingu na relevantních účtech. 

virtueeeeen (1)
virtueeeeen

Studio Virtuen 

Studio virtuální reality se nachází ve skvělé lokalitě v centru Brna a nabízí moderní VR vybavení, tři herní kóje, kde si mohou zákazníci vybrat z nespočetného množství her, pokusit se zajet nejlepší čas na závodním simulátoru, podívat se na nejzajímavější místa planety Země pomocí virtuální turistiky, prohlédnout si anatomický 3D atlas a další zajímavosti.

Virtuen je s námi od úplného začátku a velice si vážíme této důvěry a dlouhodobé spolupráce. Studiu se staráme o správu účtů a reklamních kampaní na sociálních sítích, abychom oslovili uživatele se zájmem o VR hry a přivedli tak do studia nové hráče. Pomocí místního Influencer marketingu na účtu „Kam v Brně“ zvyšujeme povědomí o novinkách a nabízených službách ve VR studiu.

Získejte také efektivně nové zákazníky pro Váš business

Neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou konzultaci

 • ,,Bezproblémová rychlá komunikace. 
  Kvalitní služby za příznivé ceny. Za mě bez konkurence."

  - Viktor Chvatík

 • ,,Pánové z SD Media nabídli naší firmě virtuen company, s.r.o. spolupráci poměrně nedávno. Převzali správu našeho firemního facebooku a instagramu. Rychle se zorientovali v naší nabídce a připravili několik reklamních kampaní, které se projevily zvýšeným zájmem o naše služby."
  Logo_virtuen2
 • ,,Velice profesionální a přesto lidský přístup ke klientovi. Děkujeme za Vaše efektivní služby na sociálních sítích. "
  bistro_kruh
bistro u mostu22
logo2
logo Bowling restaurantfotka
logo cospo
image00122
2003sss
logo
logo - kopie